  • 5110F5-15
5110F5-15
advertisement
Manufacturer No:
5110F5-15
HK JDW NO:
894-5110F5-15
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
5110F5-15
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Series
    5110F
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Wire Leads
  • Type
    LED
  • Termination Style
    Wire Leads - 6 (152.40mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.16 (4.06mm)
  • Lens Style
    Round with Domed Top
  • Lens Size
    3mm T-1