  • 510PCA104M000BAG
510PCA104M000BAG
advertisement
Manufacturer No:
510PCA104M000BAG
HK JDW NO:
715-510PCA104M000BAG
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
510PCA104M000BAG
Step5Bar-code shipping tag
510PCA104M000BAG
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Published
    2004
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    6
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    104MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    CMOS
  • Current - Supply (Max)
    26mA
  • Operating Frequency
    104MHz
  • Operating Supply Voltage
    2.5V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.050 1.28mm