  • 510KBA28M6364AAG
510KBA28M6364AAG
advertisement
Manufacturer No:
510KBA28M6364AAG
HK JDW NO:
715-510KBA28M6364AAG
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
510KBA28M6364AAG
Step5Bar-code shipping tag
510KBA28M6364AAG
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    28.6364MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    CMOS
  • Current - Supply (Max)
    26mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.8mm
  • Operating Frequency
    28.6364MHz
  • Rise Time-Max
    1.2ns
  • Fall Time-Max
    1.2ns
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm