  • 510JBA166M667BAG
510JBA166M667BAG
advertisement
Manufacturer No:
510JBA166M667BAG
HK JDW NO:
715-510JBA166M667BAG
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
510JBA166M667BAG
Step5Bar-code shipping tag
510JBA166M667BAG
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
    Si510
  • Published
    2004
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    6
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    166.667MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    23mA
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Frequency
    166.667MHz
  • Power Supplies
    1.8V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.050 1.28mm