  • 510DBA100M000AAGR
510DBA100M000AAGR
advertisement
Manufacturer No:
510DBA100M000AAGR
HK JDW NO:
715-510DBA100M000AAGR
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
510DBA100M000AAGR
Step5Bar-code shipping tag
510DBA100M000AAGR
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    6
  • Type
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    HCSL
  • Current - Supply (Max)
    44mA
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Frequency
    100MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm