  • 510CCA80M0000BAG
510CCA80M0000BAG
advertisement
Manufacturer No:
510CCA80M0000BAG
HK JDW NO:
715-510CCA80M0000BAG
Datasheet:
510CCA80M0000BAG
Step5Bar-code shipping tag
510CCA80M0000BAG
    Select All
  • Load Capacitance
    15pF
  • Height Seated (Max)
    0.050 1.28mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Frequency
    80MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    26mA
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA