  • 510CBB30M0000AAG
510CBB30M0000AAG
advertisement
Manufacturer No:
510CBB30M0000AAG
HK JDW NO:
715-510CBB30M0000AAG
Datasheet:
510CBB30M0000AAG
Step5Bar-code shipping tag
510CBB30M0000AAG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    30MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    26mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm