  • 510CBA156M250BAG
510CBA156M250BAG
advertisement
Manufacturer No:
510CBA156M250BAG
HK JDW NO:
715-510CBA156M250BAG
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
510CBA156M250BAG
Step5Bar-code shipping tag
510CBA156M250BAG
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Weight
    50.008559mg
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • JESD-609 Code
    e4
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    4
  • Type
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    CMOS
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    26mA
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.28mm
  • Operating Frequency
    156.25MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Rise Time-Max
    1.2ns
  • Fall Time-Max
    1.2ns
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.63V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.050 1.28mm