  • 510CBA10M6250BAG
510CBA10M6250BAG
advertisement
Manufacturer No:
510CBA10M6250BAG
HK JDW NO:
715-510CBA10M6250BAG
Datasheet:
510CBA10M6250BAG
Step5Bar-code shipping tag
510CBA10M6250BAG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    10.625MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    26mA
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Load Capacitance
    15pF
  • Height Seated (Max)
    0.050 1.28mm