  • 510BBA70M6560AAGR
510BBA70M6560AAGR
advertisement
Manufacturer No:
510BBA70M6560AAGR
HK JDW NO:
715-510BBA70M6560AAGR
Datasheet:
510BBA70M6560AAGR
Step5Bar-code shipping tag
510BBA70M6560AAGR
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    70.656MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    23mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.8mm
  • Operating Frequency
    70.656MHz
  • Rise Time-Max
    0.8ns
  • Fall Time-Max
    0.8ns
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm