  • 510BBA155M000BAGR
510BBA155M000BAGR
advertisement
Manufacturer No:
510BBA155M000BAGR
HK JDW NO:
715-510BBA155M000BAGR
Datasheet:
510BBA155M000BAGR
Step5Bar-code shipping tag
510BBA155M000BAGR
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    155MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    23mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.28mm
  • Operating Frequency
    155MHz
  • Rise Time-Max
    0.8ns
  • Fall Time-Max
    0.8ns
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.050 1.28mm