  • 510ACB153M600AAGR
510ACB153M600AAGR
advertisement
Manufacturer No:
510ACB153M600AAGR
HK JDW NO:
715-510ACB153M600AAGR
Datasheet:
510ACB153M600AAGR
Step5Bar-code shipping tag
510ACB153M600AAGR
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    153.6MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    43mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.8mm
  • Operating Frequency
    153.6MHz
  • Rise Time-Max
    0.565ns
  • Fall Time-Max
    0.565ns
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm