5082-7653-DE000
5082-7653-DE000
107-5082-7653-DE000
14-DIP (0.300, 7.62mm), 10 Leads
LED 7-SEG 10.9MM CC HER
In Stock : 999
Share
Please send RFQ, we will respond immediately.
Product Details
Purchasing and Inquiry
You can send an inquiry by email, or add the item to the RFQ list and submit it to us.
Tell us the model and quantity you need, our sales staff will reply the price in time.
Email for receiving inquiries: jindawei@hkjdwchip.com
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
The basic freight (for package ≤0.5kg or corresponding volume) depends on the time zone and country.
Currently, our products are shipped through DHL, FedEx, SF, and UPS.
FedEx International, 5-7 business days.
The following are some common countries' logistic time.
Payment Method
| The fee is charged according to the rule of PayPal. | |
Shipping
Package
5082-7653-DE000
Hot Sales in Thermal
Parts with Similar Specs
The three parts on the right have similar specifications to Aavid.
ImagePart NameManufacturerHK JDW NOPackageStockDataSheet:Compare:
Broadcom107-HDSP-750310-DIP (0.200, 5.08mm)2-3 DaysAdd Compare
Broadcom107-HDSP-H15110-DIP (0.600, 15.24mm)2-3 Days-Add Compare
Broadcom107-HDSP-07608-DIP (0.600, 15.20mm)2-3 Days-Add Compare
Broadcom107-HDSP-433G15-DIP (0.400, 10.16mm), 12 Leads2-3 DaysAdd Compare
Broadcom107-HDSP-F101-EF00010-DIP (0.300, 7.62mm)2-3 DaysAdd Compare
Broadcom107-HDSP-A40310-DIP (0.200, 5.08mm)2-3 DaysAdd Compare
Broadcom107-HDSP-555110-DIP (0.600, 15.24mm)2-3 DaysAdd Compare
Broadcom107-HDSP-H15310-DIP (0.600, 15.24mm)2-3 Days-Add Compare
Broadcom Limited107-HDSP-K12318-DIP (0.600, 15.24mm)2-3 DaysAdd Compare
Broadcom107-HDSP-N10118-DIP (0.600, 15.24mm), 12 Leads2-3 DaysAdd Compare
Broadcom107-HDSP-U113-GH00010-DIP (0.209", 5.30mm)2-3 Days-Add Compare
Broadcom107-HDSP-U111-GI00010-DIP (0.209", 5.30mm)2-3 Days-Add Compare
Broadcom107-HDSP-H101-EF00010-DIP (0.600", 15.24mm)2-3 Days-Add Compare
Broadcom107-HDSP-A107-GH00010-DIP (0.200", 5.08mm)2-3 Days-Add Compare
Broadcom107-HDSP-7403-GH00010-DIP (0.200", 5.08mm)2-3 Days-Add Compare
Broadcom107-HDSP-5721-HI00018-DIP (0.600", 15.24mm)2-3 Days-Add Compare
Broadcom107-HDSP-F303-GH00010-DIP (0.300", 7.62mm)2-3 Days-Add Compare
Broadcom107-HDSP-7401-GH00010-DIP (0.200", 5.08mm)2-3 Days-Add Compare
Broadcom107-HDSP-5703-HI00010-DIP (0.600", 15.24mm)2-3 Days-Add Compare