  • 50000-1135H
50000-1135H
advertisement
Manufacturer No:
50000-1135H
Manufacturer:
Amphenol ICC (FCI)
HK JDW NO:
44-50000-1135H
Package:
Datasheet:
Description:
HPC™ Series Receptacle, Female Sockets Solder Gold Black 30.0μin 0.76μm 135 Positions Pitch: 0.100 2.54mm Bulk Through Hole, Right Angle
Step5Bar-code shipping tag
50000-1135H
    Select All
  • Number of Rows
    3
  • Pitch
    0.100 2.54mm
  • Orientation
    Right Angle
  • Depth
    18.3mm
  • Number of Positions Loaded
    All
  • Contact Finish
    Gold
  • Number of Columns
    45
  • Length
    133.4mm