  • 5.0SMDJ64AHM6G
5.0SMDJ64AHM6G
advertisement
Manufacturer No:
5.0SMDJ64AHM6G
HK JDW NO:
799-5.0SMDJ64AHM6G
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 597
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
5.0SMDJ64AHM6G
    DO-214AB, SMC
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C TJ
  • Packaging
    Digi-Reel®
  • Part Status
    Discontinued
  • Applications
    Automotive
  • Voltage - Breakdown (Min)
    71.1V
  • Power - Peak Pulse
    5000W 5kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    48.6A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    103V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    64V