  • 4MA125000Z4AACUGI8
4MA125000Z4AACUGI8
advertisement
Manufacturer No:
4MA125000Z4AACUGI8
HK JDW NO:
378-4MA125000Z4AACUGI8
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
4MA125000Z4AACUGI8
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    6
  • Number of Terminations
    6
  • ECCN Code
    EAR99
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLIMENTARY OUTPUT; TAPE AND REEL
  • HTS Code
  • Subcategory
    XO, Clock
  • Technology
    CMOS
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Rise Time-Max
    0.57ns
  • Fall Time-Max
    0.57ns
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Max Supply Voltage
    3.63V
  • Min Supply Voltage
    2.97V
  • Oscillator Type
    LVDS
  • Max Supply Current
    105mA
  • Output Load
    2 pF
  • Height
    838.2μm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm