  • 4DFB-860D-10=P
4DFB-860D-10=P
advertisement
Manufacturer No:
4DFB-860D-10=P
Manufacturer:
Toko America Inc.
HK JDW NO:
4668-4DFB-860D-10=P
Package:
5-SMD, Flat Leads
Datasheet:
Description:
RF FILTER BANDPASS 860.5MHZ 5SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
4DFB-860D-10=P
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    5-SMD, Flat Leads
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    4DFB
  • Size / Dimension
    0.689Lx0.492W 17.50mmx12.50mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    50Ohm
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    860.5MHz Center
  • Impedance
    50Ohm
  • Bandwidth
    10MHz
  • Filter Type
    Band Pass
  • Insertion Loss
    2.5dB
  • Insertion Loss (dB)
    2.5 dB
  • Ripple
    0.8dB
  • Height
    5.0038mm
  • Length
    14.5mm
  • Width
    5mm
  • Height (Max)
    0.197 5.00mm