  • 4816P-T03-102/102F
4816P-T03-102/102F
advertisement
Manufacturer No:
4816P-T03-102/102F
HK JDW NO:
103-4816P-T03-102/102F
Package:
16-SOIC (0.220, 5.59mm Width)
Step5Bar-code shipping tag
4816P-T03-102/102F
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Package / Case
    16-SOIC (0.220, 5.59mm Width)
  • Number of Pins
    16
  • Supplier Device Package
    16-SOM
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.440Lx0.220W 11.18mmx5.59mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    1kOhm
  • Number of Resistors
    28
  • Circuit Type
    Dual Terminator
  • Power Per Element
    80mW
  • Height Seated (Max)
    0.094 2.40mm