  • 4814P-3-800/211
4814P-3-800/211
advertisement
Manufacturer No:
4814P-3-800/211
HK JDW NO:
103-4814P-3-800/211
Package:
14-SOIC (0.220, 5.59mm Width)
Datasheet:
4814P-3-800/211
Step5Bar-code shipping tag
4814P-3-800/211
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Package / Case
    14-SOIC (0.220, 5.59mm Width)
  • Number of Pins
    14
  • Supplier Device Package
    14-SOM
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.390Lx0.220W 9.91mmx5.59mm
  • Tolerance
    ±2Ohm ±2%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    80Ohm 210Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Lead Pitch
    1.27mm
  • Number of Resistors
    24
  • Circuit Type
    Dual Terminator
  • Power Per Element
    80mW
  • Height
    2.159mm
  • Height Seated (Max)
    0.094 2.40mm
  • Length
    9.906mm
  • Width
    5.588mm