  • 46KN333000N0K
46KN333000N0K
advertisement
Manufacturer No:
46KN333000N0K
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-46KN333000N0K
Package:
Datasheet:
46KN333000N0K
Description:
Cap Film Suppression X2 0.33uF 275VAC PP 10% (26.5 X 6 X 15mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 125°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
46KN333000N0K
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    275VAC