  • 4610X-101-335LF
4610X-101-335LF
advertisement
Manufacturer No:
4610X-101-335LF
Manufacturer:
Bourns Inc.
HK JDW NO:
103-4610X-101-335LF
Package:
10-SIP
Datasheet:
4610X-101-335LF
Description:
Quantity:
In Stock : 1842
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
4610X-101-335LF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    10-SIP
  • Number of Pins
    10
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    4600X
  • Size / Dimension
    0.998Lx0.098W 25.35mmx2.49mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    ±250ppm/°C
  • Resistance
    3.3MOhm
  • Base Part Number
    4610X
  • Number of Resistors
    9
  • Circuit Type
    Bussed
  • Power Per Element
    200mW
  • Height
    5.08mm
  • Height Seated (Max)
    0.200 5.08mm