  • 445A2XS24M57600
445A2XS24M57600
advertisement
Manufacturer No:
445A2XS24M57600
HK JDW NO:
221-445A2XS24M57600
Datasheet:
445A2XS24M57600
Step5Bar-code shipping tag
445A2XS24M57600
    MHz Crystal
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Additional Feature
    AT-CUT; TR, 7 INCH
  • HTS Code
  • Frequency
    24.576MHz
  • Frequency Stability
    ±15ppm
  • Physical Dimension
    L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
  • Operating Frequency
    24.576MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Drive Level
    10 μW
  • Height Seated (Max)
    0.053 1.35mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm