  • 4310R-104-181/241
4310R-104-181/241
advertisement
Manufacturer No:
4310R-104-181/241
HK JDW NO:
103-4310R-104-181/241
Datasheet:
4310R-104-181/241
Step5Bar-code shipping tag
4310R-104-181/241
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
    10
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.984Lx0.085W 24.99mmx2.16mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    180Ohm 240Ohm
  • Number of Resistors
    16
  • Circuit Type
    Dual Terminator
  • Power Per Element
    200mW
  • Resistor-Ratio-Drift
    50ppm/°C
  • Height Seated (Max)
    0.195 4.95mm