  • 4310R-101-752
4310R-101-752
advertisement
Manufacturer No:
4310R-101-752
HK JDW NO:
103-4310R-101-752
Datasheet:
4310R-101-752
Step5Bar-code shipping tag
4310R-101-752
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Reach Compliance Code
    not_compliant
  • Base Part Number
    4310R
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.2W
  • Lead Length
    3.43mm
  • Lead Spacing
    2.54mm
  • Number of Resistors
    9
  • Circuit Type
    Bussed
  • Power Per Element
    200mW
  • Resistor-Ratio-Drift
    50ppm/°C
  • Height
    4.953mm
  • Height Seated (Max)
    0.195 4.95mm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.984Lx0.085W 24.99mmx2.16mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Pbfree Code
    no
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    7.5kOhm