  • 4306R-102-204
4306R-102-204
advertisement
Manufacturer No:
4306R-102-204
HK JDW NO:
103-4306R-102-204
Datasheet:
4306R-102-204
Step5Bar-code shipping tag
4306R-102-204
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
    6-SIP
  • Number of Pins
    6
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.584Lx0.085W 14.83mmx2.16mm
  • Tolerance
    ±2%
  • JESD-609 Code
    e0
  • Pbfree Code
    no
  • Part Status
    Active
  • Termination
    SIP
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    200kOhm
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn/Pb)
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Reach Compliance Code
    not_compliant
  • Lead Pitch
    2.54mm
  • Working Voltage
    100V
  • Power Per Element
    300mW
  • Resistor-Ratio-Drift
    50ppm/°C
  • Height
    4.953mm
  • Height Seated (Max)
    0.195 4.95mm