  • 416F3841XAKR
416F3841XAKR
advertisement
Manufacturer No:
416F3841XAKR
HK JDW NO:
221-416F3841XAKR
Datasheet:
416F3841XAKR
Step5Bar-code shipping tag
416F3841XAKR
    Select All
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Part Status
    Active
  • Frequency
    38.4MHz
  • Frequency Stability
    ±15ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    8pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm
  • Height Seated (Max)
    0.018 0.45mm