  • 416F37425ALR
416F37425ALR
advertisement
Manufacturer No:
416F37425ALR
HK JDW NO:
221-416F37425ALR
Datasheet:
416F37425ALR
Step5Bar-code shipping tag
416F37425ALR
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Part Status
    Active
  • Frequency
    37.4MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.018 0.45mm