  • 416F3741XCAT
416F3741XCAT
advertisement
Manufacturer No:
416F3741XCAT
HK JDW NO:
221-416F3741XCAT
Datasheet:
416F3741XCAT
Step5Bar-code shipping tag
416F3741XCAT
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Frequency
    37.4MHz
  • Frequency Stability
    ±15ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm
  • Height Seated (Max)
    0.018 0.45mm