  • 416F27125IAR
416F27125IAR
advertisement
Manufacturer No:
416F27125IAR
HK JDW NO:
221-416F27125IAR
Datasheet:
416F27125IAR
Step5Bar-code shipping tag
416F27125IAR
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Part Status
    Active
  • Frequency
    27.12MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    120Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.018 0.45mm