  • 415-0081-MM200
415-0081-MM200
advertisement
Manufacturer No:
415-0081-MM200
HK JDW NO:
157-415-0081-MM200
Package:
Datasheet:
415-0081-MM200
Description:
CBL ASSY SMA PLUG .086 7.874"
Step5Bar-code shipping tag
415-0081-MM200
  • Color
    Gray
  • Style
    SMA to SMA
  • Cable Type
    Hand Formable .086
  • Impedance
    50Ohms
  • Frequency (Max)
    18GHz
  • 1st Connector
    SMA Male Plug
  • 2nd Connector
    SMA Male Plug
  • Length
    7.874 200.00mm