  • 415-0070-MM250
415-0070-MM250
advertisement
Manufacturer No:
415-0070-MM250
HK JDW NO:
157-415-0070-MM250
Description:
CBL ASSY SMA-MMCX RG178 9.843"
Step5Bar-code shipping tag
415-0070-MM250
  • Color
    White
  • Gender
    Female to Male
  • Style
    SMA to MMCX
  • Cable Type
    RG-178
  • Impedance
    50Ohms
  • Cable Length
    250mm
  • Frequency (Max)
    6GHz
  • 1st Connector
    SMA Female Jack
  • 2nd Connector
    MMCX Male Plug
  • Length
    9.843 250.00mm