  • 415-0069-MM250
415-0069-MM250
advertisement
Manufacturer No:
415-0069-MM250
HK JDW NO:
157-415-0069-MM250
Description:
CBL ASSY MMCX PLUG RG316 9.843"
Step5Bar-code shipping tag
415-0069-MM250
    Shielded
  • Pbfree Code
    yes
  • Color
    White
  • Style
    MMCX to MMCX
  • Connector Support Type
    CABLE ASSEMBLY
  • Cable Type
    RG-316
  • Impedance
    50Ohm
  • Cable Length
    250mm
  • Frequency (Max)
    6GHz
  • 1st Connector
    MMCX Male Plug, Right Angle
  • 2nd Connector
    MMCX Male Plug, Right Angle
  • Length
    9.843 250.00mm