  • 415-0028-MM750
415-0028-MM750
advertisement
Manufacturer No:
415-0028-MM750
HK JDW NO:
157-415-0028-MM750
Description:
CBL ASSY SMA-BNC RG316 29.53"
Step5Bar-code shipping tag
415-0028-MM750
  • Color
    White
  • Style
    BNC to SMA
  • Cable Type
    RG-316
  • Impedance
    50Ohms
  • Cable Length
    750mm
  • Frequency (Max)
    4GHz
  • 1st Connector
    BNC Male Plug
  • 2nd Connector
    SMA Male Plug
  • Length
    29.53 750.00mm