  • 403WF24012IMR
403WF24012IMR
advertisement
Manufacturer No:
403WF24012IMR
Manufacturer:
CTS-Frequency Controls
HK JDW NO:
221-403WF24012IMR
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
403WF24012IMR
Description:
CRYSTAL 24MHZ 4PF SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
403WF24012IMR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    403W
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    4pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm
  • Height Seated (Max)
    0.030 0.75mm