  • 3Z4S-LT MDRL-CR16
3Z4S-LT MDRL-CR16
advertisement
Manufacturer No:
3Z4S-LT MDRL-CR16
HK JDW NO:
607-3Z4S-LT MDRL-CR16
Package:
Datasheet:
3Z4S-LT MDRL-CR16
Description:
DIRECT RING LED RED 48MM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
3Z4S-LT MDRL-CR16
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    2 Weeks
  • Published
    2008
  • Series
    3Z4S-LT
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Ring
  • Color
    Red
  • Outer Diameter
    1.890 (48.00mm) Dia
  • Height
    0.591 15.00mm
  • Diameter - Inner
    0.630 (16.00mm) Dia