  • 3Z4S-LT MDBL-CW70
3Z4S-LT MDBL-CW70
advertisement
Manufacturer No:
3Z4S-LT MDBL-CW70
HK JDW NO:
607-3Z4S-LT MDBL-CW70
Package:
Datasheet:
3Z4S-LT MDBL-CW70
Description:
BACKLIGHT WHITE 100MM X 72MM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
3Z4S-LT MDBL-CW70
  • Series
    3Z4S-LT
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Backlight
  • Color
    White
  • Height
    1.181 30.00mm
  • Length
    3.937 100.00mm
  • Width
    2.835 72.00mm
  • Length - Emitting Surface
    2.756 70.00mm
  • Width - Emitting Surface
    2.756 70.00mm