  • 3Z4S-LE VS-MCL85/M42-10
3Z4S-LE VS-MCL85/M42-10
advertisement
Manufacturer No:
3Z4S-LE VS-MCL85/M42-10
HK JDW NO:
607-3Z4S-LE VS-MCL85/M42-10
Package:
Datasheet:
Description:
SHOCK RST 85MM FNO-2 M42LENS
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
3Z4S-LE VS-MCL85/M42-10
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    43 Weeks
  • Mounting Type
    M42-Mount
  • Operating Temperature
    -5°C~50°C
  • Published
    2015
  • Series
    VS-MCL
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Standard
  • Working Distance
    285 ~ 1725mm
  • Focal Length
    85.0mm
  • Filter Size
    M46 x P0.75
  • Compatible Sensor Size (Max)
    1.8
  • Depth Of Field
    3.5 ~ 134.0mm
  • Diameter
    52.0mm Dia
  • Length
    105.0 ~ 130.2mm