  • 3Z4S-LE VS-MC75-FNO80
3Z4S-LE VS-MC75-FNO80
advertisement
Manufacturer No:
3Z4S-LE VS-MC75-FNO80
HK JDW NO:
607-3Z4S-LE VS-MC75-FNO80
Package:
Datasheet:
Description:
SHOCK RESIST 75MM FNO-8 LENS
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
3Z4S-LE VS-MC75-FNO80
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Working Distance
    153.8 ~ 563mm
  • Focal Length
    75.0mm
  • Filter Size
    M27 x P0.5
  • Compatible Sensor Size (Max)
    2/3
  • Depth Of Field
    2.7 ~ 37.2mm
  • Diameter
    30.0mm Dia
  • Length
    70.0 ~ 105.5mm
  • Factory Lead Time
    43 Weeks
  • Mounting Type
    C-Mount
  • Operating Temperature
    0°C~50°C