  • 3RW52251TC15
3RW52251TC15
advertisement
Manufacturer No:
3RW52251TC15
Manufacturer:
Siemens
HK JDW NO:
17718-3RW52251TC15
Package:
Datasheet:
Description:
3RW52 600V 63A 110-250V SCREW TH
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
3RW52251TC15
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Wattage - Load
    37000 W
  • Features
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Weight
  • Mfr
    Siemens
  • Operating Temperature
    -25°C ~ 60°C
  • Type
    Module
  • Voltage - Supply
    110 ~ 250VAC
  • Interface
  • Current - Output
    63A
  • Voltage - Load
    600V