  • 3M 8997 CIRCLE-1.750-250
3M 8997 CIRCLE-1.750-250
advertisement
Manufacturer No:
3M 8997 CIRCLE-1.750"-250
HK JDW NO:
2-3M 8997 CIRCLE-1.750"-250
Package:
Description:
POLY TAPE 1.75" ROLL OF 250
Step5Bar-code shipping tag
3M 8997 CIRCLE-1.750-250
  • Series
    8997
  • Shelf Life
    24 Months
  • Storage/Refrigeration Temperature
    60°F~80°F 16°C~27°C
  • Shelf Life Start
    Date of Manufacture
Hot Sales in Thermal
3M 4941 1
3M 4941 1" X 9"-10
3M 4941 1" X 9"-10
3M 501+ PURPLE 0.188 X 60YD
3M 501+ PURPLE 0.188 X 60YD
3M 201+ 4OD-1.125ID-100
3M 201+ 4OD-1.125ID-100
3M 4466B 1.5
3M 4466B 1.5" X 7"-25
3M 4466B 1.5" X 7"-25
3M 4496W 1.5
3M 4496W 1.5" X 3"-25
3M 4496W 1.5" X 3"-25
3M 4496W 0.5
3M 4496W 0.5" X 7"-25
3M 4496W 0.5" X 7"-25