  • 3M 2090 CIRCLE-0.813-1000
3M 2090 CIRCLE-0.813-1000
advertisement
Manufacturer No:
3M 2090 CIRCLE-0.813"-1000
HK JDW NO:
2-3M 2090 CIRCLE-0.813"-1000
Package:
Description:
PAINTER TAPE 0.813" CIR 1000/RL
Step5Bar-code shipping tag
3M 2090 CIRCLE-0.813-1000
  • Series
    ScotchBlue™ 2090
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
Hot Sales in Thermal
3M 201+ 4OD-1.125ID-100
3M 201+ 4OD-1.125ID-100
3M 301+ 0.75 X 0.75-1000
3M 301+ 0.75 X 0.75-1000
3M 4926 0.5
3M 4926 0.5" X 6"-25
3M 4926 0.5" X 6"-25
3M 3431 1 X 5-25
3M 3431 1 X 5-25
3M 200 1.5
3M 200 1.5" X 10.5"-100
3M 200 1.5" X 10.5"-100