  • 3G576A-100N-27.000
3G576A-100N-27.000
advertisement
Manufacturer No:
3G576A-100N-27.000
Manufacturer:
Mercury United
HK JDW NO:
4061-3G576A-100N-27.000
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
3G576A-100N-27.000
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    6
  • Frequency
    27MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    10kOhm
  • Load Capacitance
    50pF
  • Frequency Tolerance
    0.0025%