  • 35503M6FT
35503M6FT
advertisement
Manufacturer No:
35503M6FT
HK JDW NO:
792-35503M6FT
Description:
3550, CGS Series, Thick Film, 3.6MOhm, 5W, ±1%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 5910
Step5Bar-code shipping tag
35503M6FT
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.433Lx0.197W 11.00mmx5.00mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    3.6MOhm
  • Power (Watts)
    5W
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm