  • 352275RFT
352275RFT
advertisement
Manufacturer No:
352275RFT
HK JDW NO:
792-352275RFT
Datasheet:
352275RFT
Description:
3522, CGS Series, Thick Film, 75Ohm, 3W, ±1%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 13544
Step5Bar-code shipping tag
352275RFT
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.250Lx0.126W 6.35mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    75Ohm
  • Composition
    Thick Film
  • Power (Watts)
    3W
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm