  • 3522180RJT
3522180RJT
advertisement
Manufacturer No:
3522180RJT
HK JDW NO:
792-3522180RJT
Datasheet:
3522180RJT
Description:
3522, CGS Series, Thick Film, 180Ohm, 3W, ±5%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 3758
Step5Bar-code shipping tag
3522180RJT
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    3522, CGS
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.250Lx0.126W 6.35mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Feature
    Automotive AEC-Q200
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    180Ohm
  • Composition
    Thick Film
  • Power (Watts)
    3W
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm