  • 352215KFT
352215KFT
advertisement
Manufacturer No:
352215KFT
HK JDW NO:
792-352215KFT
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
352215KFT
Description:
3522, CGS Series, Thick Film, 15kOhm, 3W, ±1%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 2000
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
352215KFT
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Package / Case
    2512 (6432 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    3522, CGS
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.250Lx0.126W 6.35mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Automotive AEC-Q200
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    15kOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Power (Watts)
    3W
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm