  • 35028M2JT
35028M2JT
advertisement
Manufacturer No:
35028M2JT
HK JDW NO:
792-35028M2JT
Datasheet:
35028M2JT
Description:
3502, CGS Series, Thick Film, 8.2MOhm, 2W, ±5%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 14376
Step5Bar-code shipping tag
35028M2JT
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    8.2MOhm
  • Power (Watts)
    2W
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm