  • 3362M-1-204RLF
3362M-1-204RLF
advertisement
Manufacturer No:
3362M-1-204RLF
HK JDW NO:
103-3362M-1-204RLF
Step5Bar-code shipping tag
3362M-1-204RLF
    7 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    Rectangular - 0.275 x 0.260 Face x 0.275 H 6.99mmx6.60mmx6.99mm
  • Tolerance
    ±10%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    200kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Power Rating
    500mW
  • Packing Method
    TR
  • Max Power Dissipation
    500mW
  • Depth
    4.7mm
    3362M
  • Military Standard
    Not
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.5W
  • Height
    6.985mm