  • 32R-2913T
32R-2913T
advertisement
Manufacturer No:
32R-2913T
HK JDW NO:
894-32R-2913T
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
32R-2913T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Published
    2014
  • Series
    32
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Neon
  • Resistance
    32Ohm
  • Color
    Orange
  • Power Rating
    330mW
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.187 (4.7mm)
  • Operating Supply Voltage
    125V
  • Panel Cutout Dimensions
    0.50 (12.70mm)
  • Lens Style
    Round with Flat Top
  • Lens Size
    11.11mm Dia