  • 3269X-1-254LF
3269X-1-254LF
advertisement
Manufacturer No:
3269X-1-254LF
HK JDW NO:
103-3269X-1-254LF
Step5Bar-code shipping tag
3269X-1-254LF
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Packaging
    Tube
  • Published
    2006
  • Size / Dimension
    Rectangular - 0.250 x 0.170 Face x 0.293 H 6.35mmx4.32mmx7.44mm
  • Tolerance
    ±10%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
    Gull Wing
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    250kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • HTS Code
  • Power Rating
    250mW
  • Max Power Dissipation
    250mW
  • Depth
    6.36mm
    3269X
  • Military Standard
    Not
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.25W
  • Working Voltage
    300V
  • Size Code
    2525
  • Rated Temperature
    85°C
    HORIZONTAL
  • Rotation Angle
    4320 deg
  • Height
    7.4422mm